بایگانی آبان ۱۳۹۹ :: زاپاس

۶۹ مطلب در آبان ۱۳۹۹ ثبت شده است

۰

۲۰ مکان افسانه‌ای بر روی زمین که مانند بوم نقاشی هستند+ عکس

سرگرمی فضای مجازی جالب

در مطلب زیر با ما همراه باشید تا با ۲۰ مکان افسانه‌ای بر روی زمین آشنا شوید.

به گزارش گروه وبگردی زاپاس ‌به نظر می‌رسد ساکنان شهر‌های مدرن فراموش می‌کنند که مناظر خیره کننده‌ای در جهان وجود دارد. در بررسی ما، ۲۰ عکس از ۲۰ مکان افسانه‌ای که گردشگران رویای دیدن آنر را در سر دارند، وجود دارد که اگر در تعطیلات از خانه خارج شوید، یک روال اداری را پشت سر بگذارید، می‌توانید با چشمان خود این ۲۰ مکان افسانه‌ای بر روی زمین را که مانند بوم نقاشی هستند را، ببینید.

۱. Geyser Fly، نوادا، ایالات متحده

مکان افسانه ای بر روی زمین که مانند بوم نقاشی هستند+ تصاویر

مواد معدنی ، جلبک و سیانوباکتری ها رنگی

۰

تصاویر انفجار در پمپ بنزین خیابان پیروزی تهران؛ رد شایعه بمب‌گذاری

خبری حوادث فضای مجازی

زاپاس ، شامگاه دوشنبه ۲۵ آبان ۹۹ پمپ بنزین مستفر در میدان تره بار مرکزی واقع در خیابان پیروزی تهران، منفجر شد و آتش گرفت. خوشبختانه آتش سوزی پمپ بنزین خیابان پیروزی تهران، تلفات جانی نداشته و علت آتش سوزی پمپ بنزین خیابان پیروزی تهران، طبق اعلام شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، بی احتیاطی بوده است.

گفته شده دلیل اصلی آتش سوزی پمپ بنزین خیابان پیروزی

۰

کشف راهکاری جادویی برای کاهش مرگ و میر ناشی از ویروس کرونا

سلامت

یک مطالعه جدید نشان می‌دهد که احتمال مرگ و میر بر اثر کرونا در افرادی که با همسالان خود در ارتباط هستند، بسیار کمتر است.

کشف راهکاری جادویی برای کاهش مرگ و میر ناشی از ویروس کرونابه گزارش  زاپاس به نقل از اسکای نیوز، محققان معتقدند هنگامی که افراد مسن بالای ۵۵ سال از اختلاط با

۰

اجاره گوشی و تبلت برای درس خواندن ساعتی ۱۵ هزار تومان

 

زاپاس ، در برخی مناطق ایران دانش آموزان در خانواده‌ های کم برخوردار مجبور هستند ساعتی گوشی موبایل و تبلت اجاره کنند تا بتوانند آنلاین تحصیل کنند.

روزنامه همشهری در گزارشی از اجاره ی ساعتی تبلت